Skip to main content

Uw contact met Dastex

Onze centrale is bereikbaar op 

maandag – donderdag: 7.45 – 16.30 uur
vrijdag: 7.45 – 14.00 uur

Neem contact met ons op: +49 7222 9696-60

Dastex-hoofdkantoor Duitsland

Dastex Reinraumzubehör
GmbH & Co. KG

Draisstr. 23
76461 Muggensturm
DUITSLAND
Telefoon: +49 7222 9696-60
Fax: +49 7222 9696-88


Centrale

Telefoon: +49 7222 9696-60
info@dastex.com

 

 

Directie

Linda Vereycken
Chief Executive Officer (CEO)
Managing Director

l.vereycken@dastex.com

Lars Engeler
Chief Financial Officer (CFO)
Managing Director

l.engeler@dastex.com

Robert Sevdas
Chief Commercial Officer (CCO)
r.sevdas@dastex.com

Johan van't Zet
Chief Operating Officer (COO) 
j.vantzet@dastex.com

Ioannis Panopoulos
Chief Information Officer (CIO)
i.panopoulos@dastex.com

Matthias Burkhart
Chief People Officer (CPO)
m.burkhart@dastex.com

 


Verdeling

Duitsland

Adrian Frontzek
Key Account Manager
Telefoon: +49 7222 9696-87
a.frontzek@dastex.com

Anika Küter
Key Account Manager
Mobiel: +49 173 5296404
a.kueter@dastex.com

Ute Moll
Key Account Manager
Mobiel: +49 173 5290685
u.moll@dastex.com

Silvio Mieruch
Key Account Manager
Mobiel: +49 173 5359418
s.mieruch@dastex.com

Gabi Eibl
Contamination Control Expert
Mobiel: +49 171 5277234
g.eibl@dastex.com

Nelli Adler
Customer Service
Telefoon: +49 7222 9696-326
n.adler@dastex.com

Milica Furundzic
Customer Service
Telefoon: +49 7222 9696-614
m.furundzic@dastex.com

Samira Graf
Customer Service
Telefoon: +49 7222 9696-397
s.graf@dastex.com

Aleksandra Hoffarth
Customer Service
Telefoon: +49 7222 9696-616
a.hoffarth@dastex.com

Sara Ibach
Customer Service
Telefoon: +49 7222 9696-617
s.ibach@dastex.com

Alexandra Pahl
Customer Service
Mobiel: +49 1525 7562840
a.pahl@dastex.com

Sarah Renftle
Customer Service
Telefoon: +49 7222 9696-75
s.renftle@dastex.com

Michael Risch
Customer Service
Telefoon: +49 7222 9696-83
m.risch@dastex.com

Andrea Wroblewski
Customer Service
Telefoon: +49 7222 9696-84
a.wroblewski@dastex.com

 

BeNeLux

Marc Hooghof
Sales Director                       
Mobiel: +49 173 7339946
m.hooghof@dastex.com

Steven Bekaert
Contamination Control Expert
Telefoon: +31 85 800 08 52
Mobiel: +32 470 05 98 09
benelux.bekaert@dastex.com

Silvia Sbarzaglia
Contamination Control Expert
Telefoon: +31 85 800 08 52
Mobiel: +32 472 064811
s.sbarzaglia@dastex.com

Johan Hendriks
Account Manager 
Telepfoon: +31 85 800 08 52
j.hendriks@dastex.com

Marleen Pauwels
Customer Service
Telefoon: +31 85 800 08 52
benelux.pauwels@dastex.com

Steve Goossens
Customer Service
Telefoon: +31 85 800 08 52
Mobiel: +49 172 1436862
s.goossens@dastex.com

Mauro Facchinetti
Customer Service
Telefoon: +31 85 800 08 52
Mobiel: +49 174 3358151
m.facchinetti@dastex.com

 

 

Oostenrijk, Hongarije, Roemenië

Szilard Jakab
Key Account Manager
Mobiel: +49 172 5218090
s.jakab@dastex.com

 

Oostenrijk

Roland Wölfl
Key Account Manager        
Mobil: +49 173 1572032
r.woelfl@dastex.com

Melissa Maglicic
Customer Service
Telefoon: +49 7222 9696-70
m.maglicic@dastex.com

Ana Klaric
Customer Service
Telefoon: +49 7222 9696-340
a.klaric@dastex.com

 

Zwitserland

Frédéric Bühler
Key Account Manager             
Telefoon: +41 79 355 90 81
f.buehler@dastex.com

Aleksandra Hoffarth
Customer Service
Telefoon: +49 7222 9696-616
a.hoffarth@dastex.com

Europe

Reusable Cleanroom Garments
Commercial Cleanroom Laundering

Falk Heim
Key Account Manager
Mobiel: +49 151 58888866
f.heim@dastex.com

Dastex Nordics

Zweden

Vita Verita AB
Västra Rydsvägen 136
196 31 Kungsängen
ZWEDEN
www.vitaverita.com

Marc Hooghof
Sales Director                       
Mobiel: +49 173 7339946
m.hooghof@dastex.com

Product bestellen
order@vitaverita.com
Telefoon: +46 8 58460640
Fax: +46 8 58460649

Boeken van meet- en validatiediensten
service@vitaverita.com
Telefoon: +46 8 58460640

Norweegen

AET Hoofdkantoor
Bingeplassveien 2
3610 Kongsberg
NORWEEGEN
Telefoon: +47 23 06 73 30
info@aet.no
aet.no

AET Kantoor Oslo
Fjordalléen 14
0250 Oslo
NORWEEGEN
Telefoon: +47 23 06 73 30
info@aet.no
aet.no


Neemt contact met ons op

Kort bericht

Ja, ik heb de privacyverklaring gelezen en ga ermee akkoord dat de door mij opgegeven gegevens elektronisch worden verzameld en opgeslagen. Mijn gegevens worden daarbij uitsluitend gebruikt voor de verwerking en beantwoording van mijn bericht. Door het contactformulier te verzenden, verklaar ik dat ik instem met de verwerking van mijn gegevens.